گروه ارائه خدمات جانبی

شرکت میرکو در ابتدای بهره برداری با هدف نگهداری و تعمیرات خطوط نوار نقاله مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، که شریان های حیاتی این صنعت عظیم می باشد راه اندازی و کماکان عهده دار این مسئولیت می باشد. میرکو در  ۳ بخش زیر خدمات جانبی را به صنایع ارائه می دهد:

  • ارائه خدمات نگهداری و تعمیرات خطوط انتقال مواد
  • ارائه خدمات آزمایشگاهی
  • واحد بازرگانی خارجی

گروه پروژه ها :

شرکت میرکو با در اختیار داشتن نیروی انسانی کارآزموده و با تجربه ی بیش از ۳۰ سال نگهداری و تعمیرات خطوط انتقال مواد خدمات نگهداری و تعمیرات و اجرای پروژه های بهینه سازی این خطوط را در صنایع مختلف بصورت پیمان های بلند مدت و یا پروژه های مقطعی اجرا می کند . از جمله سوابق این شرکت ، نگهداری کلیه ی خطوط انتقال مواد در شرکت فولاد مبارکه به طول بیش از ۹۰ کیلومتر( با آماده بکاری بیش از ۹۶ درصد )بمدت ۳۰ سال بصورت پیوسته و اجرای قرارداد مشابه در شرکتهای فولاد هرمزگان و فولاد سبا بمدت بیش از ۱۵ سال و نگهداری و تعمیرات خطوط انتقال و غبارگیرهای فولاد آلیاژی ایران در یزد و ….     می باشد.

این شرکت با در اختیار داشتن کلیه تجهیزات آپارات نوار نقاله اعم از دستگاه آپارات گرم ،کامیونت سیار و … امکان سرویس دهی به اقصی نقاط مختلف کشور را دارا می باشد . برخی از خدمات ارائه شده در این حوزه عبارتند از نصب و آپارات نوار نقاله های پروژه ی زمزم ۲ شرکت فولاد خوزستان ، مجتمع سنگ آهن گل گهر ، طرح توازن ذوب آهن اصفهان ، مجتمع مس میدوک و گندله ی شماره ۲ گل گهر سیرجان و گندله سازی اپال پارسیان و …

گروه بازرگانی و خدمات مهندسی :

شرکت میرکو علاوه بر تولید محصولات و ارائه ی خدمات پروژه ای و پیمانکاری ، با دسترسی به منابع تامین معتبر اروپایی ، امکان تامین برخی اقلام اصلی در خطوط انتقال مواد نظیر انواع نوار نقاله ، موتور و گیربکس های خطوط انتقال ، رولیک و … را دارا  می باشد.

همچنین با توجه به در اختیار داشتن دو آزمایشگاه مجهز و تجهیزات تولید آزمایشی لاستیک ، علاوه بر امکان مشارکت های داوطلبانه و ایفای مسئولیت های اجتماعی بویژه با انجمن‌های علمی و نهادهای تحقیقاتی ، امکان ارائه ی این خدمات به متقاضیان برون سازمانی نیز وجود دارد.

فهرست

لطفاً منتظر بمانید...