بازدید مدیرعامل محترم و معاونین و مدیران شرکت فولاد هرمزگان از سرویس سنتر شرکت میرکو

بازدید مدیرعامل محترم و معاونین و مدیران شرکت فولاد هرمزگان از سرویس سنتر شرکت میرکو

◀️ بازدید مدیرعامل محترم و معاونین و مدیران شرکت فولاد هرمزگان از سرویس سنتر شرکت میرکو و واحد بازسازی غلتک این شرکت در منطقه ی ویژه خلیج فارس و همزمان ارسال اولین محموله ی غلتک بازسازی شده از این واحد صنعتی به فولاد هرمزگان.

🔸در این بازدید ، آقای مهندس معروفخانی ضمن ابراز رضایت از امکانات ایجاد شده توسط میرکو در منطقه ویژه ، اجرای هر چه سریعتر توسعه های شرکت میرکو در این واحد صنعتی را از اولویت های ضروری برشمردند و پتانسیل حاصله را یک مزیت و امکان ویژه برای تسهیل و همکاری در روابط آتی به خصوص مشارکت در اجرای طرح های توسعه ی زیر سقف و توسعه ی عظیم نورد گرم شرکت فولاد هرمزگان دانستند . ایشان همچنین در ادامه زیرساختهای ایجاد شده در میرکو را فراتر از یک واحد صنعتی کارگاهی و با پتانسیل ایجاد یک کارخانه ی پیشرفته ارزیابی کردند و ابراز امیدواری نمودند تا با همت مجموعه ی میرکو ، و حمایتهای جدّی فولادهرمزگان برای توسعه ی امکانات و تجهیزات این واحد صنعتی ، زمینه های سرویس دهی گسترده به استان و به ویژه شرکتهای فولادی منطقه به سهولت فراهم شود .
🔹شایان ذکر است با احداث این واحد صنعتی زمینه ی اشتغال ٢٠ نفر از جوانان تحصیل کرده و بومی شهرستان فراهم شده و این مرکز خدمات تعمیراتی و ساخت به امکانات کم نظیری شامل دستگاههای اتوماتیک جوشکاری زیر پودری و کوره ی عملیات حرارتی تمام اتوماتیک و تجهیزات ماشینکاری شامل ماشینهای تراش و فرز بورینگ و …. نیز تجهیز شده است . ظرفیت این شرکت در حال حاضر ، تولید و تعمیر و بازسازی بیش از یکصد عدد غلتک خطوط ریخته گری در ماه و ساخت سایر قطعات حجیم فلزی می باشد .
🔹شرکت میرکو ، علاوه بر واحد صنعتی مذکور ، پروژه های پیمانکاری متعددی نظیر عملیات نگهداری و تعمیرات خطوط حمل مواد در کارخانجات فولادی منطقه با بیش از ٢٠٠ نفر نیروی کارآزموده و تجهیزات را نیز در شرکتهای فولادی منطقه در دست اقدام دارد .
روابط عمومی شرکت میرکو

فولاد هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

نوشته های اخیر

فهرست

لطفاً منتظر بمانید...