انتصاب مدیر عامل جدید شرکت میرکو

انتصاب مدیر عامل جدید شرکت میرکو

انتصاب مدیر عامل جدید شرکت میرکو

به گزارش روابط عمومی شرکت میرکو، در روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ جلسه معارفه ی مدیر عامل جدید و تکریم از مدیر عامل پیشین شرکت میرکو، با حضور جناب آقای مهندس جمالی مدیر عامل محترم هلدینگ توکا فولاد، جناب آقای مهندس زمانی راد معاونت محترم اجرایی شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد، جناب آقای توکلی معاونت محترم مالی اداری و آقای مهندس نفیسی مدیر محترم امور مجامع و ارزیابی شرکت های هلدینگ سرمایه گذاری توکا فولاد و همچنین جناب آقای مهندس صباغی مدیر ارشد محترم خدمات فنی پشتیبانی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، جناب آقای دکتر گلشن مشاور محترم مدیر عامل هلدینگ توکا فولاد و جمعی از مدیران در محل کارخانه شرکت غلطک ها و لاستیک های صنعتی مبارکه ( میرکو ) برگزار گردید.
طی این مراسم، بر اساس مصوبه و پیشنهاد هیأت مدیره جناب آقای مهندس سورانی از مدیران موفق گروه فولاد مبارکه که دارای سوابق متعدد مدیریتی در آن شرکت بوده از جمله مدیریت تعمیرات مرکزی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت میرکو منصوب گردیدند و با اهدای لوح تقدیر از زحمات بی دریغ مدیر عامل پیشین جناب آقای دکتر فروتن تقدیر و تشکر به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت میرکو

گزارش تکمیلی ؛
در حاشیه ی این مراسم از خطوط تولید این شرکت نیز بازدید بعمل آمد و گزارش مبسوطی از توسعه های اجرا شده و در دست اجرا ارائه شد.
شایان ذکر است، شرکت میرکو طی دو سال گذشته با افزایش سرمایه ی بیش از ۵۰۰ درصدی موفق به نوسازی و بهسازی برخی تجهیزات خطوط تولیدی و مکانیزمهای ارائه ی خدمات شده و علاوه بر احداث یک واحد صنعتی جدید در منطقه ی ویژه خلیج فارس، ایجاد یک سرویس سنتر خدماتی و تولیدی را در منطقه ی سنگان استان خراسان رضوی نیز در دست اقدام دارد.
آقای مهندس جمالی، ضمن قدردانی از تیم مدیریت شرکت بابت اقدامات انجام شده، اجرای هر چه سریعتر پروژه ی خط تولید نوار نقاله ی استیل کورد را خواستار شدند. گفتنی است با اجرای بموقع این طرح، شرکت میرکو می تواند بعنوان اولین تولید کننده ی نوار نقاله های استیل کورد در کشور، صنایع را از واردات این کالای استراتژیک بی نیاز کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

نوشته های اخیر

فهرست

لطفاً منتظر بمانید...